0 Yükleniyor ...
yüz ve boyun estetiği kuşadası, çeşme, didim

İzmir Estetik Center
Hakkımızda

Merkezimizin kurulmasının amacı, sağlık etiği kapsamında doğru tedavi yöntemleriyle yüksek hasta memnuniyetini sağlamak, çalışanlarından güç alarak insan sağlığını en üst düzeyde tutmaktır.

Bilim dünyasındaki ilerlemeleri yakından izleyen Kliniğimizde kullanılan cihaz ve uygulamaların güvenirliliklerinin en üst aşamada olmasına azami dikkat edilmektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren misafirlerimizle aile olmayı amaçladık. Misafirlerimizin merkezimizde bulundukları her anda kendilerini özel ve mutlu hissetmelerini sağlamak en önemli önceliğimizdir.

Ekibimizi sürekli güncel tutmak için eğitim, seminer ve kongrelere azami katılım sağlamaya özen gösteriyoruz. Böylelikle misafirlerimize her zaman mükemmel hizmet verme misyonumuzu sürdürüyoruz.

Yurt içi ve yurt dışından bizi tercih eden misafirlerimiz için dilerlerse hava alanı transferi, konaklama ve sosyal tur organizasyonu hizmetlerini sağlıyoruz.

Hayalinde ki "Sen" e Hayat Ver.

Plastik Cerrahi

Plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi, şekil ve fonksiyonel bozuklukların yeniden yapılandırılmasıyla dış görünüşün değiştirilmesini sağlayan müdahalelerin gerçekleştirildiği cerrahidir. Plastik cerrahide, yüz estetiği, vücut estetiği ve medikal estetik gibi alanlarda cerrahi müdahaleler gerçekleştirilir. Kliniğimizde burun estetiği, yüz ve boyun germe, kaş kaldırma, göğüs estetiği, liposuction, karın germe, kol germe, botoks, dudak dolgusu, akne izi tedavisi gibi pek çok alanda tedavi imkanına sahip olabilirsiniz. Kullandığımız ileri teknoloji plastik cerrahi ekipmanları ve operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bakım ile genç ve sağlıklı görünebilirsiniz.

Medikal Estetik

Medikal estetik ve dermatoloji, sonradan çeşitli nedenlerle vücutta ortaya çıkan şekil ve fonksiyonel bozuklukların giderilerek vücut imajının yenilenmesini sağlayan ve herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen uygulamalardır. Ağırlıklı olarak yurt dışından gelen misafirlere medikal estetik alanında hizmet veren kliniğimiz, kolajen tedavisi, dudak dolgusu, kırışıklık tedavisi, aşırı terleme (hiperhidroz) ve doğum lekesi aldırma gibi tedavileri gerçekleştirmektedir. Ayrıca siğil tedavisi, otolog yağ tedavisi, akne izi tedavisi, soğuk lipoliz ve yüz için PRP tedavisi de kliniğimizde yer alan medikal estetik tedavileri arasındadır.

Saç Ekimi

Saç ekimi, hormonal saç dökülmesi, kellik, ameliyat izi nedeniyle oluşan saç seyrekliği vb. nedenlerden dolayı eksik olan bölgelere saç aktarılması işlemidir. Bilgisayarlı analiz ile başlayan saç ekimi süreci, Comfort-In ağrısız anestezi ile devam etmektedir. Altın uçlu iğnelerin kullanıldığı FUE Gold greft alımı yöntemiyle toplanan greftler, Manuel Saç Ekimi Yöntemi veya DHI Saç Ekimi Yöntemi ile ekilmektedir. Kliniğimizde saç ekimi tekniklerinde uzman ve tecrübeli saç ekimi kadromuz, zaman zaman aynı operasyonda birden fazla farklı tekniği uygulayarak 10 yıldan fazla bir süredir yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 55 bin hastaya başarılı bir şekilde saç ekimi gerçekleştirmiştir.

Sürükle İncele Kapat Oynat
yüz germe kuşadası, çeşme, didim
0%